top of page
Kampioen_edited_edited.jpg

PLOEGEN

Bekijk hier de kalender en praktische info van je team

Ploegen: Lijst
logo-sko-zwart-2cm.jpg

P2 - EERSTE ELFTAL A

T1 : Gregory Van Londersele 

T2 : Wim Foubert

KT : Michaël Steppe

Afgevaardigden : Bram Demeur, Willy Tondeur, Senne Hoogstoel

Training : Dinsdag & donderdag 19u30

logo-sko-zwart-2cm.jpg

P4 - EERSTE ELFTAL B

T1 : Maxim Frans

T2 : Björn Barbé

KT : Michaël Steppe

Afgevaardigden : Pieter Michiels, Christophe Moonens

Training : Dinsdag & donderdag 19u30

logo-sko-zwart-2cm.jpg

RESERVEN A

T1 : Peter Debast

Afgevaardigde : Pieter Michiels, Christophe Moonens

Training : Dinsdag & donderdag 19u30

logo-sko-zwart-2cm.jpg

RESERVEN B

T1: Rudy Vanhassel

Afgevaardigde : Rudy Vanhassel

Training : Dinsdag 19u30 - Donderdag 20u30

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U17

T1 : Kris Nieuwborg

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag 19u15 - Terrein 8vs8

& vrijdag 19u15

Kleedkamer 5

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U15

T1 : Jan Eeckhout

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag 19u15

& vrijdag 19u15 - Terrein 8vs8

Kleedkamer  3 

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U13 A

T1 : Yenzo Goormans

T2 : Xilian Van Heck

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag & vrijdag 19u15

Kleedkamer 6

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U13 B

T1 : Yenzo Goormans

T2 : Xilian Van Heck

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag & vrijdag 19u15

Kleedkamer 6

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U12 A

T1 : Gert Nieuwborg

T2 : Xilian Van Herck

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag & vrijdag 19u15

Kleedkamer 2

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U12 B

T2 : David Sels

T2 : Xilian Van Herck

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag & vrijdag 19u15

Kleedkamer 2

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U11

T1 : Björn Barbé

T2 : Wout Vierendeel

Afgevaardigde : Not aan te duiden

Training : Woensdag & vrijdag 18u00

Kleedkamer 6

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U10

T1 : Bart Albert

T2 : Kevin Lissens

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag & vrijdag 18u30

Kleedkamer 5 

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U9

T1 : Brent Cobbaert

T2 : Jinte Cobbaert

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag & vrijdag 18u00

Kleedkamer 3

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U8

T1 : Sven Evenepoel

T2 : Axl Knockaert

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : Woensdag & vrijdag 18u00

Kleedkamer 3

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U7

T1 : Lexi Janssens

T2 : Dylan Frouchaert

Afgevaardigde : Nog aan te duiden

Training : woensdag & vrijdag 18u

Kleedkamer 2

logo-sko-zwart-2cm.jpg

U6

T1 : Lars Evenepoel

T2 : Jorg Evenepoel

Afgevaardigde : Nog aan te duiden 

Training : woensdag 18u

Kleedkamer 2

logo-sko-zwart-2cm.jpg

KLEUTERVOETBAL

T1 : Lars Evenepoel

T2 : Jorg Evenepoel

Afgevaardigde : Nog aan te duiden 

Training : woensdag 18u

Kleedkamer 2 - Geen officiële wedstrijden

logo-sko-zwart-2cm.jpg

SECRETARIAAT

Kris Neubourg

bottom of page