Home

Kalender

KFC Wambeek - SKO

3-7 

Start om 15u00

******** 

16/03/14 

Anderl. Milan - SKO

1-4 

start om 15u00

******** 

23/03/14

SKO - Itna Itterbeek

4-3 

start om 15u00

******** 

30/03/2014

Vrij weekend

********* 

06/04/2014

Dar. Bodegem - SKO

1-0 

start om 15u00

******** 

13/04/2014

SKO - KHO Huizingen

start om 15u00

******** 

27/04/2014

FC Schepdaal - SKO

start om 15u00

******** 

04/05/2014

KV Brucom Sp. - SKO

start om 15u00

SUPPORTERSPARTY

na de wedstrijd  

Gezocht

 

SKO Zoekt :

***  Jeugdmedewerkers die bereid zijn

om wekelijks handje toe te steken op

jeugdwedstrijden en op trainingen

***  Kantinepersoneel dat bereid is om

1x per week de kantine mee open te houden

vanaf 18u tot 22u

op woensdag of op vrijdag

SKO Jeugdwerking zoekt:

***  Jeugdtrainers

die zich willen inzetten voor een degelijke

opleiding van een ploeg binnen de club .

***  Of wil je aan de slag als afgevaardigde

van een ploeg altijd welkom

****************

 Wij zijn eveneens op zoek

naar jeugdspelers voor

de jeugdreeksen

 U11 - U13 -U15-U17 -U21

************

INDIEN INTERESSE IN EEN VAN DEZE
OPROEPEN GELIEVE CONTACT OP TE NEMEN

MET DE JEUGDVERANTWOORDELIJKE

OF PER MAIL NAAR

skoetingenvcvoetbalclub@gmail.com

Pronostiek

SKO - KHO Huizingen
 

Bezoekers

mod_vvisit_counterVandaag44
mod_vvisit_counterTotaal173139
Er zijn 3 gasten online

Terrein van SK Oetingen VC

zijn perfect bereikbaar

indien jullie de borden wegomlegging volgen

en de bordjes van SK Oetingen VC

Parkeren kan op het statieplein

en de omliggende straten

Werken duren tot eind april begin mei

 

 


 

JEUGDTORNOOI 2014

NIEUWE UPDATE

VAN 12/03/2014 

VOLLEDIG VOLZET

Van harte bedankt aan de 48 verschillende jeugdploegen

die aanwezig zullen zijn op ons tornooi. 


   

SK Oetingen VC (1é ploeg)

 

Uitslagen en kalender
Datum  Uitslag
05-04-14 18:00 KHO.HUIZINGEN KAPELLE SP. 1 - 3
05-04-14 19:30 FC.SCHEPDAAL KFC.LENNIK 2 - 2
06-04-14 15:00 FC.M.UCCLE VK.BORCHTLOMBEEK A 2 - 3
06-04-14 15:00 SK.LEEUW A KFC.MZ.TOLLEMBEEK 6 - 0
06-04-14 15:00 KVC.ITNA ITTERBEEK KV.ZUUN A 2 - 1
06-04-14 15:00 K.DAR.BODEGEM SK.OETINGEN VC 1 - 0
06-04-14 15:00 FC.ANDERLECHT-MILAN A KFC.WAMBEEK 3 - 4
06-04-14 15:00 K.BRUCOM SP. RAS.SAINTOISE A 1 - 1
      
13-04-14 15:00 KFC.WAMBEEK KVC.ITNA ITTERBEEK   -  
13-04-14 15:00 KV.ZUUN A K.DAR.BODEGEM   -  
13-04-14 15:00 KFC.LENNIK K.BRUCOM SP.   -  
13-04-14 15:00 KAPELLE SP. FC.SCHEPDAAL   -  
13-04-14 15:00 VK.BORCHTLOMBEEK A KFC.MZ.TOLLEMBEEK   -  
13-04-14 15:00 RAS.SAINTOISE A FC.M.UCCLE   -  
13-04-14 15:00 SK.OETINGEN VC KHO.HUIZINGEN   -  
13-04-14 15:00 FC.ANDERLECHT-MILAN A SK.LEEUW A   -  
      
27-04-14 15:00 KFC.MZ.TOLLEMBEEK RAS.SAINTOISE A   -  
27-04-14 15:00 FC.M.UCCLE KFC.LENNIK   -  
27-04-14 15:00 VK.BORCHTLOMBEEK A SK.LEEUW A   -  
27-04-14 15:00 KVC.ITNA ITTERBEEK FC.ANDERLECHT-MILAN A   -  
27-04-14 15:00 K.DAR.BODEGEM KFC.WAMBEEK   -  
27-04-14 15:00 KHO.HUIZINGEN KV.ZUUN A   -  
27-04-14 15:00 FC.SCHEPDAAL SK.OETINGEN VC   -  
27-04-14 15:00 K.BRUCOM SP. KAPELLE SP.   -  
      
04-05-14 15:00 SK.LEEUW A KVC.ITNA ITTERBEEK   -  
04-05-14 15:00 KFC.LENNIK KFC.MZ.TOLLEMBEEK   -  
04-05-14 15:00 KAPELLE SP. FC.M.UCCLE   -  
04-05-14 15:00 SK.OETINGEN VC K.BRUCOM SP.   -  
04-05-14 15:00 KV.ZUUN A FC.SCHEPDAAL   -  
04-05-14 15:00 KFC.WAMBEEK KHO.HUIZINGEN   -  
04-05-14 15:00 FC.ANDERLECHT-MILAN A K.DAR.BODEGEM   -  
04-05-14 15:00 RAS.SAINTOISE A VK.BORCHTLOMBEEK A   -  

 

Algemene rangschikking
      Doelpunten 
   Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KAPELLE SP. 27 22 2 3 76 23 53 68
2 SK.LEEUW A 27 19 3 5 69 27 42 60
3 VK.BORCHTLOMBEEK A 27 18 4 5 85 40 45 58
4 FC.SCHEPDAAL 27 15 7 5 58 40 18 52
5 KFC.WAMBEEK 26 14 6 6 57 40 17 48
6 KFC.LENNIK 27 12 6 9 77 51 26 42
7 K.DAR.BODEGEM 26 10 7 9 41 43 -2 37
8 SK.OETINGEN VC 26 11 3 12 40 34 6 36
9 KHO.HUIZINGEN 27 9 6 12 43 46 -3 33
10 RAS.SAINTOISE A 27 9 5 13 38 42 -4 32
11 KV.ZUUN A 27 9 3 15 46 55 -9 30
12 KFC.MZ.TOLLEMBEEK 27 7 9 11 33 46 -13 30
13 K.BRUCOM SP. 27 8 5 14 27 43 -16 29
14 FC.M.UCCLE 27 6 4 17 36 77 -41 22
15 KVC.ITNA ITTERBEEK 27 4 5 18 30 59 -29 17
16 FC.ANDERLECHT-MILAN A 26 2 3 21 25 115 -90 9

 


Wedstrijden jeugd op 12 & 13 /04/2014 

Ploeg 

Datum Plein 

vertrek

kerkplein 

Start

wedstrijd 

Match

U6  12/04 10u15 

 11u00

SKO - V Beersel Dro.

U7 12/04 08u45 

09u30

SKO - V Beersel Dro.

U8  12/04   09u00

10u00 

FC Schepdaal - SKO

U9  12/04   09u00

 10u00

EMI Essene - SKO

U10 & U11  13/04   08u30

 09u30

Maccabi Br. - SKO

U13      
U15  12/04   10u15

11u15

SK Leeuw - SKO

U17  12/0408u45  

 09u30

SKO - KFC wambeek 

Zat res.  11/04 

  18u30

 20u00

 AV Lembeek - SKO

Zon.res  13/04 

  08u15

    09u30

Kapelle Sp. - SKO

erste ploeg  13/04    13u00

15u00 

SKO - KHO Huizingen 

    Wedstrijden jeugd 26 & 27 /04/2014   

Ploeg

Datum 

Plein 

vertrek

kerkplein 

Start

wedstrijd 

Match 

U6  26/04   

 SKO

U7  26/04   

 SKO 

U8  26/04   

 SKO

U9  26/04   

 SKO

U10 & U11  26/04   

 SKO

U13      
U15 26/04   

  SKO

U17  26/04    

  SKO

Zat.res  26/04   

 SKO

Zon.res  27/04 09u30   08u30

  SKO 

Eerste ploeg  27/04 13u00   15u00 

 FC Schepdaal - SKO

      

 Kalender vriendenwedstrijden

Ploeg 

Datum Plein 

vertrek

kerkplein 

Start

wedstrijd 

Match

U9

12/03 

17u30 

 

18u15 

SKO - FC galmaarden

U8

30/03 

09u30 

 

10u30

SKO - Hofstade

U11

30/03 

09u30 

 

10u30

SKO - Hofstade

U8

02/04

17u45 

 

18u15

SKO - VK Borchtlombeek

U11

16/04

17u45 

 

18u15

SKO - SV Voorde

U9

16/04 

17u45 

 

18u15

SKO - SV Voorde

U15

23/04 

17u30

  competitie

18u00

SKO - Asse Z 2002